Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ontario Die International (CZ), s.r.o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11170110758 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Náplň práce:
- Dohled nad zpracováním účetních uzávěrek a reportů
- Komunikace s FÚ, auditory a bankami
- Měsíční a roční uzávěrky, daň z příjmu, DPH
- Příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s úřady
- Reporting a komunikace s vedením společnosti
- Dokončení týdenních, měsíčních a výročních zpráv, řízení a analýzy rozvrhu
- Dohled nad přípravou a zpracováním měsíčních mezd a požadovaných podání
- Dohlad nad zpracováním přijatých a vydaných faktur
- Dohled nad dovozem a vývozem zboží
- Schválení všech plateb dodavateli před vyplacením
- Pravidelný dohled mezipodnikových účtů
- Evidence dlouhodobých aktiv a skladu
Požadujeme:
- VŠ vzdělání (obor finance, účetnictví)
- Praxe na obdobné pozici min. 4 roky
- Znalost českého účetnictví a daňové legislativy
- Středně pokročilá až pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
- Dobrá znalost práce s MS Excel a Word
- Znalost ERP programů
- Dobrá organizace práce, proaktivní přístup
Nabízíme:
- Zázemí nadnárodní společnosti s rostoucí tendencí
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Plat dohodou dle praxe, zkušeností
- Školení, jazykové kurzy, příspěvek na stravování
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: mvojacek@ontariodie.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha