Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrotechnik se znalostí PLC systémů

referenční číslo: 8087 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika a zkušenost s rozjížděním automatizační techniky? Pak jste právě tím, koho hledáme

Náplň práce

  • Uvádění automatizační techniky do chodu
  • Servis a revize elektro strojů
  • Denní komunikace se zákazníkem v AJ nebo NJ
  • Příprava materiálu a nářadí nutných pro práci

Požadujeme:

  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v oblasti automatizační techniky vítána

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Možnost cestovat pracovně do zahraničí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha