Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer s AJ (H3988)

referenční číslo: DF3279BB | aktuálnost: 03.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Aktivní prodej výrobků a komplexních strojírenských dodávek
• Vytváření cenových nabídek, zpracování poptávek včetně kalkulací
• Samostatné vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
• Kompletní péče o stávající klíčové zákazníky
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Sledování vývoje v oboru
• Pravidelný reporting

Požadujeme

(SŠ)/VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ PODMÍNKOU (komunikace s obchodními partnery), výborné komunikační a argumentační schopnosti, zkušenosti s prodejem strojírenských popř. energetických celků PODMÍNKOU, orientace ve výkresové dokumentaci, nadšení, obchodní duch a pozitivní přístup, ŘP sk. „B“ - aktivní řidič

Nabízíme

• Velmi zajímavé platové ohodnocení
• Zajímavá práce u prosperující a rozvíjející se společnosti
• Participace na tuzemských i zahraničních projektech
• Mobil, notebook, pět týdnů dovolené, závodní stravování a další benefity
• Pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
• Jazykové kurzy, další firemní vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: area sales manager, key account manager, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování