Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Rozpočtáře/rozpočtářku pro naceňování hliníkových konstrukcí

referenční číslo: 36280 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Stavební firma FALK spol. s r.o. hledá pro doplnění pracovního týmu:

Požadujeme:

středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
dobré komunikativní vlastnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, systematičnost
zájem o práci v oblasti stavebnictví
schopnost samostatné práce
počítačové dovednosti: MS Office, Internet, Outlook, znalost Autocadu
řidičský průkaz skupiny B
praxe s naceňováním hliníkových konstrukcí výhodou

Náplň práce:

tvoření rozpočtů, nabídek, kalkulací, práce s výkresy
spolupráce s výrobním úsekem
účast na přípravě zakázek
spolupráce s projektovými kancelářemi a stavebními firmami
péče o evidenci projektů

Nabízíme:

zajímavou práci s možností profesního růstu
standardní platové podmínky /25.000 - 30.000,-Kč/
hlavní pracovní poměr
práci v zavedené firmě (zal.r.1991)
nástup dle dohody

Vaše písemné nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: hauer@falk.cz.

Více informací na: 725 596 658, Falk spol. s r.o., Radobyčická 9, 301 00 Plzeň, www.falk.cz

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha