Nemocnice Český Těšín a.s. je pilířem zdravotní a sociální péče o občany města Český Těšín a spádového regionu v oblasti zajišťování zdravotní péče. Nemocnice je vyhledávána pacienty především pro svůj flexibilní přístup k měnícím se potřebám obyvatelstva vzhledem k jeho demografickému vývoji. Klade důraz především na dostupnost, kvalitu a klientský charakter poskytované zdravotní péče.

Mzdová účetní/personalista

referenční číslo: DF176025

Náplň práce

Mzdová a personální agenda v rámci nemocnice Český Těšín a.s.

Požadujeme

• SŠ vzdělání, adekvátně dlouhá praxe,
• vedení mzdového účetnictví, zpracování mezd,
• personální agenda,
• velmi dobrá znalost práce na PC,
• znalost systému VEMA výhodou,
• výborné komunikační a organizační schopnosti,
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu.

Nabízíme

• příspěvek na stravování
• týden dovolené navíc
• příspěvek na životní pojištění
• pracovní doba 37,5 hodin týdně
• dodatková dovolená 2 dny
• Možnost home-office.
Bližší informace o nemocnici najdete na http://nemocniceceskytesin.agel.cz/o-nemocnici.html

Místo pracoviště: Český Těšín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz