Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OREA HOTELS s.r.o.

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11119320782 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Místo výkonu práce: OREA Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný od 1.8.2016 nebo dle dohody. Mzdové ohodnocení: od 12.000,- Kč (konkrétní výše dle praxe). Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (pouze ranní směny 7:00-15:30 h). Požadujeme: příjemné vystupování, smysl pro čistotu a pořádek, praxe vítána. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (pí. Grosmanová, p. Šrejma) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis, na jeho základě budou vybraní kadidáti pozváni na pracovní pohovor).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail