Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kimberly-Clark, s.r.o.

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11339350732 | aktuálnost: 31. 8. 2016

NÁSTUP DLE DOHODY. Místo vhodné i pro absolventy.

Charakteristika pozice: aktivní vedení vývoje materiálu a zavádění nových surovin na základě požadavků zákazníka a výroby, s cílem zvýšení kvality a udržení konkurenceschopnosti výroby; spolupráce s výrobou, zákazníky a R&D centrálou v USA; spolupráce s dodavateli surovin - polymerů.

Požadavky: VŠ vzdělání - chemie / technologie, ideálně zaměření na polymery nebo praxe ve zpracování polymerů - výrobě filmů či netkaných textilií; výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem; dobré komunikační dovednosti; organizační schopnosti, flexibilita a pracovní nasazení; připravenost cestovat na zahraniční služební cesty; zájem o další sebevzdělávání.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní práci v novém oboru s možností dalšího růstu; možnosti dalších zkušeností a vzdělávání; pracovní smlouvu na dobu neurčitou; nadstandardní zaměstnanecké výhody.

Zájemce, kteří mají o tuto pozici zájem a splňují požadované předpoklady, prosíme, aby svůj životopis zaslali do 5.9.2016 na adresu:
Kimberly-Clark s.r.o.
Personální odd.
Dolecká 111, 551 01 Jaroměř
nebo e-mailem: yvetta.vratislavova@kcc.com
(tel.: 491 849 125, 731 684 261).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail