Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

COOP Hořovice, družstvo

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400700710 | aktuálnost: 10. 9. 2016

ZÁSTUPCI VEDOUCÍ/HO SKLADU - ZELENINA - místo výkonu: Hořovice. Pracovní doba: PO - ČT 4:00 - 12:30, PÁ 4:00 - 8:00, NE 7:00 - 11:00. Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme. Pracovní náplň: příprava zeleniny pro prodejny dle objednávek, práce na PC. Nabídka: zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 90 Kč, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, věrnostní a jubilejní odměny, 2 krát ročně kvalitiní prémie, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží. Kontakt: životopisy zasílat na email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail