Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

COLAS CZ, a.s.

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11769060732 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Kontakt Lněnička Pavel, tel.: 724851511, e-mail: pavel.lněnička@colas.cz
Náplň práce:
Přímé řízení a organizace činnosti dělníků na stavbě, vedení maximálně 10 podřízených.
Zadávání úkolů, kontrola plnění pracovních činností a kvality odvedených prací.
Zodpovědnost za dodržování krátkodobých plánů práce (1-3 dny), stanovené nadřízeným pracovníkem.
Kontrola a přejímka dodaných stavebních materiálů.
Zajištění drobných nákupů materiálu.
Zapojení se do práce dělníků, vykonávání kvalifikovanějších prací.
Kontrola dodržování zásad BOZP a používání OOPP dělníků na stavbě.
Zodpovědnost za správné označení stavby.
Řešení operativních problémů na stavbě, případně po poradě s nadřízeným.
Komunikace s přímým nadřízeným a podávání hlášení o průběhu stavby.
Požadujeme:
SOU
Praxi ze staveb min. 5 let
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Samostatnost, spolehlivost
Časovou flexibilitu
Nabízíme:
Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
Možnost profesního a karierního rozvoje
Zajímavé mzdové ohodnocení
Firemní školení dle individuálních potřeb pracovníků.
Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, karta MultiSport, odměny
Možnost nástupu ihned
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

COLAS CZ, a.s., Pavel Lněnička, pavel.lnenicka@colas.cz, +420 724 851 511