Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Operativní nákupčí

referenční číslo: 12819 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Hovoříte anglicky? Rádi byste se rozvíjeli v oblasti nákupu? Hledáte zázemí stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám životopis

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ.

Náplň práce

  • nákup materiálu od již zavedených dodavatelů
  • spolupráce se strategickým nákupčím
  • správa dat o dodavatelích
  • kontrola ceny, dodacích lhůt, smluvních podmínek atd.
  • komunikace s dodavateli v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti v oblasti nákupu
  • ochotu se dále vzdělávat
  • zaslání životopisu v češtině a angličtině

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost jazykového vzdělávání
  • místo výkonu práce: CT Park Modřice
  • nástup: leden 2017

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha