Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Univerzita Karlova v Praze

Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163540754 | aktuálnost: 27. 7. 2016

REFERENT/-KA ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ
- PP na dobu určitou 1 rok s výhledem prodloužení pracovní smlouvy, nástup ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba
- Náplň práce: vyhledávání možností podávání projektových žádostí na národní i mezinárodní úrovni (národní operační programy, programy přeshraniční spolupráce a programy komunitární), spolupráce na přípravě projektových žádostí o poskytnutí dotace do výše uvedených programů, komunikace s příslušnými řídícími orgány jednotlivých programů (ministerstva apod.), komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy v Praze, finanční a projektové řízení, či další spolupráce na administraci evropských projektů, spolupráce na zadávání a administraci veřejných zakázek, zpracovávání a aktualizace finančních a věcných analýz fakulty, zajištění vedlejší administrativy a činností souvisejících s chodem oddělení.
- Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe ekonomického, právního nebo technického zaměření, trestní bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, výborná znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Access), výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem).
- Výhodou: praxe v oblasti strukturálních fondů EU, zkušenosti s přípravou projektů, zkušenosti s projektovým či finančním řízením projektů, zkušenosti s informačními systémy řídících orgánů operačních programů, zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek, kontrol a auditů.
- Další požadované dovednosti a vlastnosti: vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost a zodpovědnost, odolnost vůči stresu, schopnost analytického myšlení, organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, ochota dále se vzdělávat.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, navýšení nástupního platu formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí 3měsíční zkušební doby.

- Přihláška zájemce bude obsahovat: jméno a příjmení zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost zájemce, místo pobytu zájemce, datum a podpis zájemce, kontaktní telefon, e-mail.
- K přihlášce zájemce připojí tyto doklady: strukturovaný životopis (který bude obsahovat mimo jiné údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech), motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Přihláška, vč. souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji, je k dispozici ke stažení na http://www.faf.cuni.cz.
- Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou nebo doručte osobně do 19. 8. 2016 do 14:00 hod na adresu: Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Luděk Váša - OSREP, Akademika Heyrovského 1203/8, 500 05 Hradec Králové.
Obálku viditelně označte slovy "VŘ - referent Oddělení strategického rozvoje fakulty a evropských projektů".
- Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Kontaktní pracovník pro podávání informací k obsahu práce: Ing. Luděk Váša - pověřený vedením OSREP, tel.: 495 067 186, mobil: 731 436 063, e-mail: vasal@faf.cuni.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 19 000 - 21 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail