Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Brigáda do finančního oddělení - 130 Kč/hod.

(referenční číslo: 13-19-207882/JD)

Hledáte zajímavou brigádu? Potřebujete, aby Vám zaměstnavatel vycházel vstříc s ohledem na Vaše časové možnosti? Umíte anglicky a k tomu rusky? Potom přijměte nabídku BRIGÁDY do FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Zašlete nám svůj životopis ještě dnes a zajistěte si tak možnost zajímavé spolupráce

Jaká je náplň práce?

  • odpovědnost za správnost zadávání faktur
  • schvalování a procesování faktur
  • práce s interním systémem
  • komunikace napříč finančním oddělením

Nástup: červen/ červenec 2016
Lokalita: Praha 6

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického či finančního směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • předchozí zkušenost s prací ve finančním oddělení (práce s fakturami) podmínkou
  • ruský či ukrajinský jazyk výhodou
  • znalost práce na počítači
  • analytické myšlení
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

Benefity:

  • časová flexibilita
  • stravování v budově kanceláří
  • skupinová sleva do fitness centra
  • zázemí stabilní instituce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 130 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Částečný úvazek