Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NELI, a.s.

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10972680741 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Náplň práce: míchání sirupů a limonád dle schválených receptur a požadavků výroby, kontrola své práce stanovováním refrakce a senzorickým hodnocením jakosti sirupů a limonád, stanovování nebo výpočet množství jednotlivých surovin potřebných na výrobu sirupu nebo limonády na základě schválené receptury nebo doporučení laborantky
Detail doby určité: doba určitá se použije při nástupu na dobu 6ti měsíců. Pokud bude oboustranná spokojenost, bude následně smlouva prodloužena na další rok a následně na dobu neurčitou !
Mzda: 88 Kč/hod + prémie 1000Kč/měsíc + 10 % příplatek dle výrobních norem.
Zaměstnavatel nabízí: Příspěvek na obědy, příspěvek na pojištění odpovědnosti, měsíční bonusy ve formě vlastních výrobků, možnost zvýhodněného nákupu výrobků společnosti
Kontakt: Ing. Lukáš Smutník, tel: 724 203 313, e-mail: smutnik@neli-vyskov.cz, životopisy zasílejte na kontaktní e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 88 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

NELI, a.s., Ing. Lukáš Smutník, vedoucí výroby, +420 724 203 313

Odpovědět na inzerát