Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista oddělení prodeje nemovitostí

referenční číslo: DE8C71D5 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy, lídra na realitním trhu?
Chcete se podílet na růstu jedné z nejdynamičtějších společností na realitním trhu?

PRACUJTE s TĚMI NEJLEPŠÍMI

Náplň práce

• Aktivní vyhledávání nových klientů
• Vytváření vlastní databáze nemovitostí
• Komunikace s klienty
• Práce na PC s interním systémem
• Týmová spolupráce
• Administrativní činnost

Požadujeme

• Chuť pracovat
• Chtít se učit novým věcem
• Chtít změnit svět realit a chtít změnit svůj život

Nabízíme

• Finanční podporu v prvních třech měsících od nástupu
• Nadstandardní příjmy
• Zvýhodněné mobilní tarify
• Výhodný operativní leasing VW Passat a Golf
• Firemní dovolené
• Časovou flexibilitu
• Umožnění rychlého kariérního růstu

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní