Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOXCONN CZ s.r.o.

Ostatní technici elektronici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11114560798 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Role:
Připravit výběrová kritéria pro zdrojování SW simulace procesu, SW ergonomické simulace, simulace robotických pohybů. Zajistit odbornou úroveň použití zmíněného SW a aktivní použití pro přípravu simulace aktuálních procesů a použití simulace nového statusu.

Náplň práce:
- Výběr a aktualizace simulačního SW
- Dobrá znalost simulačního SW včetně pravidelných aktualizací
- Používání simulačního SW pro přípravu virtuálního dvojčete výroby
- Příprava návrhů včetně KPI pro výrobní změny

Vzdělání:
- Vysokoškolský titul v oblasti ekonomiky, průmyslového inženýringu, logistiky nebo systémového inženýringu – Matfyz vítaný

Dovednosti:
- Procesní management a optimalizace
- Lean podnikání, datamining
- CAD uživatel
- Simulace závodu, Withness, Jack, Visio...
- Nástroje a techniky procesního managementu (MOST, 5W, 3F,...)
- SAP uživatel, SQL basic
- Komunikativní angličtina

Pracovní zkušenost:
- Nadšený čerstvý absolvent vítaný

Projekty:
- Simulace logistiky, užití předpovědní analytiky, adaptivní ergonomie, PLM řízená pracovní instrukce

Nabízíme:
- práci v dynamické mezinárodní společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivu profesního a kariérového růstu
- závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
- atraktivní balíček z

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 28 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha