Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost PARAMO, a.s. patřící do skupiny Unipetrol hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo Hasič strojník.

Hasič strojník

referenční číslo: DE526712 | aktuálnost: 12. 9. 2016

Náplň práce:

• Údržba a kontrola prostředků CHTS.
• Řádné vedení evidence o pracovních výkonech používané techniky.Nezbytné opravy technických prostředků a nářadí.
• Znalost charakteristiky hasebního obvodu, konstrukce požární techniky a její bezvadnou obsluhu.
• Kontrola výzbroje požární techniky.
• Celoroční pochůzková činnost, asistenční práce a komunální úklid.

Požadujeme:

• ÚSO vzdělání (technický obor výhodou)
• Velmi dobrý zdravotní a fyzický stav
• Pozice je vhodná i pro absolventy
• ŘP sk. C
• ŘP sk. E a profesní průkaz výhodou
• Odborná způsobilost ŠVZ HZS ČR hasič (strojník) velkou výhodou
• Obsluha motorových pil výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha