Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Vedoucí Památníku Hodonín u Kunštátu

referenční číslo: 36132 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, státní příspěvková organizace
hledá vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

• Zajištění a koordinace aktivit souvisejících s přípravou na zahájení provozu Památníku Hodonín.
• Úzká spolupráce s koordinátorkou přípravy scénáře a stálé expozice.
• Po zpřístupnění Památníku veřejnosti zodpovědnost za provoz Památníku a koordinaci jednotlivých odborných aktivit vůči NPMK jako správci Památníku
• Předkládání podkladů pro Plány činnosti NPMK a návrhů na zlepšení provozu.
• Spolupráce s médii.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• výborné organizační schopnosti
• loajalitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a profesionální přístup
• znalost práce na PC
• znalost alespoň jednoho cizího jazyka – nejlépe AJ
• časová flexibilita
• řidičský průkaz
• zkušenosti ve spolupráci s médii výhodou

Nabízíme:

• pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• plat dle NV 564/2006 Sb. v platném znění (12., 13. platová třída)
• pracoviště v centru Prahy, s pravidelnými služebními cestami do Hodonína u Kunštátu
• vzdělávací kurzy a školení, možnost profesního růstu
• stravenky, 5 týdnů dovolené
• nástup září 2016

Aktuální profesní životopis včetně fotografie a motivační dopis zašlete na adresu: senkarcinova@npmk.cz nejpozději do 22/8/2016.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha