Typ nabídky

Minimální mzda

Test specialist R&D #5041858 (Praha a Středočeský kraj, CZ)

referenční číslo: 5041858 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející mezinárodní automotive společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Test Specialist R&D

Baví Vás testování elektroniky a zároveň jste kreativní osobnost?
Pak tato pozice je právě pro Vás

Popis pozice / Náplň práce: Tvorba testovací strategie a stanovení test plánu Vývoj nástrojů systémové analýzy Provádění systémových testů Analýza dat z testování Reporting
Náš klient požaduje: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření Praxi v oblasti testování či odd. vývoje Znalost prostředí automotive výhodou Komunikativní znalost AJ podmínkou Praktickou a kreativní osobnost
Náš klient nabízí: Perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti Velice zajímavé, motivující finanční ohodnocení Zaměstnání na HPP a smlouvu na dobu neurčitou Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a technickým vybavením Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností Možnost profesního a osobního růstu Bohatý systém firemních benefitů
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou pod +420 725 808 370 nebo na emailu michaela.madova@peopleconsulting.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.   Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní