Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KONEX OCEL s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11547550756 | aktuálnost: 11. 10. 2016

z: 7.10.2016 Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání, ekonomického nebo technického směru, zkušenost s obdobné pozice výhodou (vystavování faktur,obchodní případy, logistika,...), zkušenost se skladovou evidencí,
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědné rozhodování, komunikativní znalost, znalost práce na PC,MS Office (word, excel, power point), osobní motivace ke kariérnímu růstu, ŘP sk. B
Náplň práce: administrativa spojená s evidováním obchodních případů, kupních smluv, zajišťování dopravy, plánování výroby, výrobní příkazy, vystavování a evidence faktur, péče o stávající zákazníky, dohled nad realizací zakázek a plnění termínů dodávek, komunikace se zákazníky,jednání se zákazníky, agenda podpory prodeje hutního materiálu.
Nabízíme: Možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity,příspěvek na stravování, laptop,mobil,13.plat.
Kontakt: Tomáš Konvička, email: tomas.konvicka@konex-ocel.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha