Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný/á účetní

referenční číslo: DE1E25BA | aktuálnost: 22.05.2017

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na níže specifikovanou pozici na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • Komplexní činnost týkající se vedení účetnictví
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Provádění závěrkových operací a úprava HV vzhledem k DPPO
  • Vyhodnocování plánovaných a skutečných dat a interpretace výsledků
  • Vedení mzdového účetnictví

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru podmínkou (zvážíme i absolventy s praxí)
  • Znalost účetní a daňové problematiky podmínkou
  • Ekonomické a analytické myšlení
  • Aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • Organizační schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost, osobní přístup, loajalita

Výhodou:

  • Znalost mzdové problematiky
  • Znalost ekonomického softwaru PREMIER System
  • Zkušenosti z oblasti developmentu či pronájmu nemovitostí
  • Schopnost zpracovávání ekonomických dat, plánů a výsledků (včetně vyhodnocení plánovaných a skutečně dosažených)

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, emailem nebo poštou[1].

Nabízíme

  • Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
  • Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
  • Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
  • Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Slevy na produkty společnosti
  • Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
  • Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Bezplatná poradenství v oblasti právní problematiky
  • Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
  • Možnost až týdne dovolené navíc
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Stravenky

Finanční ohodnocení

  • Roční mzda 550.000 – 750.000,- Kč

[1] Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Mzda: 45 000 - 63 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 19, Praha 7, 170 00

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: finanční analytik, finanční specialista, finanční účetní, účetní metodik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy