Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VALMONT CR, spol. s r.o.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11405170761 | aktuálnost: 30. 9. 2016

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj.
V dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. vlastní či provozuje síť více než 100 prodejen na celém území České republiky.

Očekáváme:
- komunikativní a energickou osobnost, příjemné vystupování
- schopnost jednat se zákazníky a ochotu učit se novým věcem
- prodejní zkušenosti a znalost sortimentu výhodou
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- zázemí silné a prosperující společnosti
- propracovaný motivační systém odměňování
- možnost osobního růstu
- kvalitní zaškolení

Náplň práce:
- maloobchodní prodej našeho sortimentu
- práce na pokladně s hotovostí
- koordinace aktivit týkajících se chodu a image prodejny
- poradenství zákazníkům

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, vybrali jsme si jiného kandidáta, který lépe odpovídá našim požadavkům.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha