Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Synergy Company s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11074250702 | aktuálnost: 8. 7. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:Zabýváme se službami v reklamní činnosti, ruční kompletací nových a vysoce efektivních produktů pro navazování a utužování vztahů se zákazníkem. Pozice zahrnuje každodenní kontakt s klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, navazování nových obchodních vztahů s potencionálními zákazníky v Německu i v České Republice. Kandidát se bude také podílet na řízení a vedení lidí.

HLEDÁME:Člověka s obchodním talentem, člověka cílevědomého, iniciativního a pracovitého, s prezentačními, vyjednávacími a argumentačními dovednostmi.

OČEKÁVÁME:znalost plynule NJ slovem i písmem důležité, další jazyk je výhodou, osobnost s příjemným vystupováním, schopnost zaujmout a získat důvěru, motivaci pro práci.

NABÍZÍME:Práci pro progresivní společnost, fixní základní mzdu 15 000,- Kč + 10 000 pohyblivá složka + Bonusy, individuální zapracování do pracovního procesu, služební mobilní telefon a notebook, pro nejlepší zaměstnance ocenění v podobě nového pracovního auta i pro soukromé potřeby.

KONTAKT: Makulová Denisa, tel.: 734 288 962 (8 - 17 hod.), e-mail: synergy.sro@gmail.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha