Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: DDE961B0 | aktuálnost: 02.05.2017

GINESIO PLUS a.s.

Pokud jste nadšení a pozitivně naladění a máte obchodního ducha a chcete si vydělat v krátké době prodejem registračních pokladen firmy EET1, pošlete nám své CV.

Náplň práce

Registrace a prodej nových pokladen, obchodní jednání.

Požadujeme

Komunikační schopnosti, sebemotivace, schopnost samostatné práce s výraznou orientací na výsledek, řidičský průkaz sk. B, živnostenský list, auto výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme

časová flexibilita,flexibilní pracovní doba, individuální finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích, možnost až 3leté spolupráce

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní