Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MultiSport Benefit, s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117970736 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Progresivní a rychle rostoucí společnost MultiSport Benefit hledá nového obchodníka do svých řad. Chtěl bys propojit obchod se sportem? Máš prokazatelné zkušenosti a výsledky z B2B? Jsi energická, ale zároveň samostatná osobnost s profesionálním vystupováním? Potom hledáme právě Tebe!
Požadujeme:
Min. 2 roky zkušeností v oblasti obchodu a prokazatelné obchodní výsledky v prostředí B2B
Komunikace a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni
Reprezentativní a asertivní vystupování
Samostatnost, proaktivita a spolehlivost
Energie, průbojnost a orientaci na kvalitu i výsledek
Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Zájem o sport a chuť se neustále zlepšovat
Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil (příspěvky na úhradu PHM)
Náplň práce:
Vyhledávání a oslovování nových klientů z interní databáze
Příprava a realizace nabídek, cenové kalkulace a další informační/propagační aktivity podporující prodej společnosti MultiSport Benefit
Realizace obchodních jednání a budování dlouhodobých vztahů s klienty
Spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy
Cestování v rámci Brna a Jihomoravského kraje
Účast na networkingových akcích, konferencích a dalších eventech
Nabízíme:
Atraktivní ohodnocení a finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
Časovou flexibilitu
Tým obchodních profesionálů a skvělých kolegů
Možnost kariérního a profesního růstu
Pravidelné firemní vzdělávání
Zázemí v rychle rostoucí společnosti
Kartu Multisport pro každodenní sport

Pošlete nám své CV a důvod proč právě s Vámi bychom měli chtít spolupracovat na: hrncarova@jamesgrant.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha