Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř s pravidelným příjmem 20.000,- Kč + provize až 55%

referenční číslo: DDB53823 | aktuálnost: 02.05.2017

Duna House Franchise s.r.o.

Duna House hledá realitní makléře s výdělkem 20.000 Kč měsíčně a navíc 55% provize.

Náplň práce

• zajišťování pronájmů, prodejů nemovitostí
• prohlídky u klienta
• uzavírání smluv
• poradenství klientům v oblasti realit
• spolupráce v týmu zkušených kolegů
• zpracování informací v interním systému

Požadujeme

• spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování, loajalita, tvrdé pracovní nasazení - s námi se nudit nebudete!
• propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené certifikovanou zkouškou
• mladý a příjemný kolektiv
• pozitivní osobnost! – nejdůležitější je pro nás přátelská atmosféra v našem týmu na kterou klademe velký důraz.
• pravidelné soutěže

Nabízíme

• příjem až 20.000,-Kč
• + provize z prodeje až 55%
• žádný poplatek za kancelář
• podpora právního oddělení ZDARMA
• marketingová podpora ZDARMA
• osobní přístup
• kariérní růst (team leader, manažer pobočky...)
• práce na ŽL

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality, Telekomunikace

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, office manager, referent/referentka, makléř, dohodce, manažer obchodního týmu, manažer prodejny, obchodního domu, obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, prodejce, telemarketing, pracovník podpory zákazníků, manažer partnerského prodeje, manažer prodeje, manažer prodejního týmu, obchodní asistent, obchodní referent, pojišťovací poradce, realitní makléř, referent nákupu a prodeje, regionální obchodní manažer, vedoucí pobočky, vedoucí/manažer prodejny, pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby