Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality/automotive

referenční číslo: 4010 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického směru se zaměřením na kontrolu jakosti? Ovládáte AJ na pokročilé úrovni. Chcete pracovat pro společnost, která si váží svých zaměstnanců a můžete se při své práci realizovat?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás

Úspěšná česká výrobní společnost sídlící v Brně přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR KVALITY/AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Provádění dodavatelských auditů
  • Kontrola a rozbory kvality
  • Časté pracovní cesty
  • Vstupní a výstupní kontrola

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru, v oboru kvalita velká výhoda - pozice je vhodná pro absolventa
  • Praxe na pozici Inženýr kvality v automotive výhodou
  • Znalost nástrojů kvality
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost realizace
  • 5 týdnů dovolené
  • Precizní zaškolení, jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Aktivní využívání anglického jazyka
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha