Typ nabídky

Minimální mzda

Zadávání veřejných zakázek

referenční číslo: DDA303E9 | aktuálnost: 17.08.2016

Institut umění-Divadelní ústav

Pracovní činnost: zajištění přípravy, zadávání a kontroly veřejných zakázek malého rozsahu, spolupráce při zadávání veřejných zakázek, příprava podkladů pro centrální zadávání VZ, evidence majetku.

Náplň práce

- zajištění přípravy, zadávání a kontroly veřejných zakázek malého rozsahu
- spolupráce při zadávání veřejných zakázek
- příprava podkladů pro centrální zadávání VZ
- evidence majetku
- inventura hmotného majetku.

Požadujeme

- dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost,
- dobrá znalost práce na PC,
- zkušenost s elektronickými tržišti,
- zkušenost se stejnou nebo obdobnou činností.

Nabízíme

- stabilní zázemí státní příspěvkové organizace
- zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, 5 týdnů dovolené)
- pracoviště v centru Prahy
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita