Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Autocentrum BARTH a.s.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11546590747 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup dohodou.
Náplň práce:
Jako součást Marketingového oddělení budete zodpovědný za tvorbu a postupného budování online marketingu celé skupiny BARTH.
A to zejména online aktivit firmy Autocentrum BARTH a.s., která zastupuje více jak 10 automobilových a motocyklových značek, jako Audi, Volkswagen, Škoda, SEAT, Peugeot, KIA, Honda a třeba YAMAHA.
Ale také online marketing pro reklamní společnosti BARTH media, půjčovnu caravanů, ale i pro závodní tým BARTH Racing, který se účastní Rally Dakar.

Budete kompletně vytvářet a nastavovat online kampaně.
Budete s naším externím dodavatelem webů (externí programátoři) budovat, vymýšlet a spoluvytvářet více jak 10 webů skupiny BARTH.
Budeme mít za úkol zvyšovat návštěvnost našich webů, našich Facebookových profilů a dále YouTube profilů skupiny BARTH.

Požadujeme:
- Praxi - zkušenosti s online marketingem (SEO, PPC, Google Adwords, Seznam Sklik, Google Analytics, správa sociálních sítí)
- Zkušenosti s nastavením online kampaní - příprava, realizace, vyhodnocení
- Základní přehled o současných marketingových trendech
- Schopnost analýzy trhu a zjištění potřeb zákazníků
- Zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu/obchodu
- Aktivní, pozitivní a týmový přístup

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody
- přístup k novým technologiím a technickému vybavení
- další odborné vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce)
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha