Typ nabídky

Minimální mzda

Technik měření emisí (H3757)

referenční číslo: DD8C47B1 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• autorizovaná měření emisí
• komplexní řešení od přípravy, konzultace rozsahu, přes vlastní měření až po vyhodnocení výsledků
• možnost vedení pobočky o velikosti 2 pracovníků

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru (strojní, elektro, chemie), ŘP sk. „B“, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, práce ve výškách

Nabízíme

práce v zavedené společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, finanční ohodnocení dohodou

Místo pracoviště: Ústí nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: technik ve strojírenství, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita