Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Technolog procesu vstřikování

(referenční číslo: 4-30-211236/JD)

Hledáme technologa, ale né jen tak ledajakého technologa, ale technologa na plasty a vstřikování plastů.

Pokud jste to Vy, zajímavá Vás oblast automobilismu, chcete pracovat ve společnosti, která udává směr vývoje a poskytne Vám zajímavé benefity, tak se těsíme na Vás...

Pojďte se s námi podílet na budoucnosti v oblasti automobilismu...

Náplň práce:

  • stanovování technologických podmínek pro montážní linky
  • podílení se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení
  • podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • podílení se na předpřejímkách nových zařízení
  • podílení se na návrzích na umístění výroby daného úseku
  • vytváření a spravování výrobně-technologické dokumentace
  • podílení se na ověřovacích sériích montážních linek
  • podílení se na výběru dodavatelů technologických zařízení
  • navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe v oblasti automotive – technologie vstřikování plastů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s prací na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

Benefits:

  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování
  • životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • high-tech prostředí mezinárodní společnosti
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu

a další benefity...

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).
Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Czech language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.

For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/jobs/engineering/

Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.
I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Věda a výzkum, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání