Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Rožnov pod Radhoštěm

Ostatní úředníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11175820760 | aktuálnost: 28. 7. 2016

ÚŘEDNÍCI ODBORU VÝSTAVBY A ÚZEMNÍHO PLÁNU
Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků pro výkon činnosti na obecném stavebním úřadu, dle §13a stavebního zákona, vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu stavebního, architektonického nebo právnického směru, výhodou zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro stavební řízení.
Další požadavky: komunikativnost, kreativita, spolehlivost, samostatnost, dobrý slovní i písemný projev, řidičský průkaz sk. B, schopnost aktivního užívání osobního vozidla, práce na PC (Windows, Excel, Word, atd.), znalost zákonů výhodou (stavební zákon a prováděcí vyhlášky, správní řád, zákon o obcích, zákon o přestupcích), praxe v oblasti státní správy výhodou.
Náplň práce: Souhrnné práce při zajišťování výkonu státní správy na úseku stavebního řádu obecným stavebním úřadem. Vydávání rozhodnutí a opatření dle stavebního zákona (např. vydávání územních souhlasů, územně plánovacích informací o umístění staveb, územních rozhodnutí - o umístění staveb, o změně využití území, o změně vlivu užívání stavby na území, dělení nebo scelování pozemků, o ochranném pásmu, stavební povolení, souhlasy s ohlášením staveb, kolaudační souhlasy, souhlasy se změnou užívání stavby, rozhodnutí o změně užívání staveb apod.) Projednávání přestupků a jiných správních deliktů týkajících se činností ve svěřené oblasti. Vedení exekučních řízení dle správního řádu kromě peněžitého vymáhání. Vyřizování stížností za svěřenou oblast. Provádění státního stavebního dohledu a kontrolních prohlídek staveb
Nabízíme: Druh práce, na který je výběrové řízení vyhlášeno, je zařazen do desáté platové třídy.
První kontakt: Termín předložení přihlášek k výběrovému řízení do 30.9.2016.
Bližší informace na webových stránkách Města Rožnov p.R. (www.roznov.cz) nebo osobně u vedoucí odboru výstavby a územního plánování Ing. Lenky Vojkůvkové, tel. 571 661 121, email: vojkuvkova.vyst@roznov.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha