Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Technik absolvent

referenční číslo: 36118 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, lídra v oblasti zamykacích a bezpečnostních systémů pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik absolvent.

Náplň práce:
- plánovat výrobní procesy/technologie/linky
- zpracovávat a implementovat technologické postupy výroby
- spolupodílet se na vzniku nových procesů, změn v procesech, optimalizacích apod.
- komunikace v rámci oddělení engineeringu vč. komunikace s dalšími oddělením v rámci firmy
- vytvářet a spravovat schéma umístění výrobního zařízení (layout)
- v rámci případného dalšího rozvoje se podílet na projektech pro zahraniční pobočky

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technické vzdělání (strojní, elektro apod.)
- komunikativní znalosti angličtiny nebo němčiny (bezpodmínečná schopnost se samostatně domluvit minimálně jedním cizím jazykem), znalosti dalších cizích jazyků jsou výhodou
- znalost AUTOCAD nebo jiného CAD software
- vysoké nasazení, schopnost se prosadit, vyjednávací schopnosti , samostatnost a odpovědnost

Nabízíme:
- perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí
- příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště
- možnost odborného růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Přelouč

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a na e-mail kariera05@karierasro.cz a uvádějte značku 22808/Str.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha