Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer projektů s němčinou - výrobní linky

referenční číslo: 10124 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte aktivní NJ a praxi z oblasti projektového řízení, případně obchodní práce s technickými produkty? Hledáte uplatnění v zajímavém oboru? Potom pro Vás máme zajímavé uplatnění.

Stabilní firmy z oblasti plastové výroby pro automobilový průmysl hledá kolegu na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ s NĚMČINOU - VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

  • zodpovědnost za přebrání projektu, zpracování objednávky
  • předání projektu na výrobu – plánování, koordinace
  • zodpovědnost za technickou stránku projektu
  • účast na tvorbě designu produktu
  • zodpovědnost za komunikaci se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – technické – výhodou
  • zkušenost z obdobné pozice
  • znalost NJ na komunikativní úrovni (jiný jazyk výhodou)
  • orientace v automotive – APQP,FMEA, PPAP
  • znalost MS Office
  • flexibilita, samostatnost
  • řp. sk. B

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pololetní odměny, 13. a 14. plat
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost profesního růstu
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha