Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10528660719 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Výběrové řízení proběhne dne 7.10.2016 v 10:00 h v prostorách vyhrazených zaměstnavatelem na adrese: Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Průmyslová č.p. 176, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1.
Provozní elektrikář - vzdělávání střední s výučním listem/úplné střední odborné s vyučením i maturitou, obor elektro - slaboproud, praxe v oboru. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Mzda 18.250,-- - 22.800,-- Kč hrubého. Pracovní náplň: údržba a opravy strojního zařízení, výroba náhradních dílů, čtení a použití technických podkladů, řízení služebního vozidla. Požadujeme: trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů) ,vyučení nebo maturita v oboru elektro - slaboproud, praxe v oboru, platné zkoušky z vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6, možnost pracovat ve třísměnném provozu, dobrý zdravotní stav, technické myšlení, přesnost, preciznost, schopnost koncentrace, logické uvažování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič. Bonusy/prémie: příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat. Kontakt: Bolechová Lucie Ing., e-mail: lucie.bolechova@schwancosmetics.cz. Ověřeno 20.9.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 250 - 22 800 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail