Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MESIT aerospace, s.r.o.

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11379120732 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Sestavování, opravy, zkoušení, seřizování a oživování elektronických strojů a zařízení mechanických strojů a přístrojů, regulační, měřící a výpočetní techniky ve výrobě nebo opravárenských dílnách. Zhotovování funkčních vzorků a prototypů výše uvedených přístrojů a zařízení. Požadujeme SOU nebo SŠ elektrotechnického zaměření, praxe vítána, orientace na výkresovou dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, pečlivost, aktivitu, osobní přístup, schopnost rychle se učit novým věcem, příspěvek na závodní stravování, týden dovolené navíc, PP na dobu určitou, kontakt telefonicky (7:00-15:30) nebo e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail