Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový specialista SW

referenční číslo: 9849 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti, která je na trhu jedničkou a starat se o portfolio produktů?

Přihlaš se Hledáme Tě

Náplň práce

  • péče o portfolio SW produktů
  • tvorba podkladů pro web, PR a partnery
  • udržování širokého přehled na IT trhu a vyhledávání nových možností a příležitostí
  • tvorba podkladů, dokumentace a reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT/ekonomie/marketingu
  • široký IT přehled (SW, HW)
  • praxe na pozicích jako: Produktový nebo Marketingový specialista, IT konzultant, případně zkušenosti z obchodu v IT oblasti
  • ŘP sk. B
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou znalost SharePoint nebo jiných informačních systémů

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Profesní růst
  • Certifikace, školení a kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Teambuildingové akce a příjemné pracovní prostředí

Místo práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha