Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař

referenční číslo: DD10E877 | aktuálnost: 08.08.2019

Tawesco Automotive s.r.o.

Jsme společnost Tawesco Automotive s.r.o. člen skupiny PROMET GROUP. Dodáváme lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl.

Nástrojař

Náplň práce

• Provádí preventivní údržbu nářadí
• Dbá na maximální hospodárnost a životnost svěřených strojů a nástrojů
• Aktivně zlepšuje proces výroby a oprav (údržby) v oblasti nářadí
• Samostatně vyhledává a minimalizuje příčiny poruch a zmetků u speciálního nářadí

Požadujeme

- vyučení v oboru nástrojař
- praxi min. poslední 3 roky jako nástrojař
- oprava a údržba střihacích a tahových nástrojů
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost
- orientace v technické dokumentaci

ODBORNÉ ZNALOSTI:
- znalost práce na kovoobráběcích strojích (vrtačka, bruska, frézka, soustruh)
- znalost svařování el.obloukem - výhodou
- platné jeřábnícké a vazačské opravnění - výhodou

Nabízíme

- stabilní práci v zavedené firmě
- práci v třísměnném provozu
- závodní stravování
- penzijní připojištění

- zdarma svoz zaměstnanců z vlakového nádraží

Místo pracoviště: Jirenská 1500, Úvaly, 25082

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: nástrojař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování