Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ARAGON Security s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11565200779 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Možnost i zkráceného úvazku., DPČ

Jedná se o směnný provoz - 12 hodinové směny den/noc; upřesnění v rámci osobního pohovoru

Náplň práce:
- výkon strážní služby na vrátnicích v průmyslovém objektu; výdej klíčů, evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola oprávněnosti vstupu do objektu, obchůzková činnost, informační servis

Požadujeme:
- trestní rejstřík bez záznamů, zdravotní stav umožňující výkon strážní služby včetně práce v noci, zodpovědnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána, certifikát dílčí kvalifikace strážný výhodou (není podmínkou - můžeme na něj uchazeče připravit)

Nabízíme:
- příspěvek na dopravu; náhrada oděvné

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@aragonsecurity.cz
- telefonicky v pracovní dny ( v době od 8.30 - 15.00 hod. ) na čísle 605 333 589 - pan Karel Murín

Místo výkonu práce: ARAGON Security s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 70 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha