Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HRQ CZ s.r.o.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171050785 | aktuálnost: 28. 10. 2016

RECEPČNÍ
Pracovní náplň
. vítání a ohlašování návštěv
. práce s hotelovým systémem
. přepojování a vyřizování telefonátů
. poskytování informací o společnosti
. odpovědnost za chod recepce
. dílčí administrativní práce Požadavky
. úplné středoškolské vzdělání
. znalost němčiny - Podmínka
. znalost práce na PC
. čistý TR
. nástup IHNED
. pracuje se 12 hodin, denní a noční směny
. požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu Nabídka
. ubytování se stravou na hotelu
. po zkušební době jednotné oblečení s paušálem
. zvýhodněné vstupy na wellness, zaměstnanecké bonusy v oblasti pojištění
. práce v zázemí stabilní společnosti Pokud máte zájem o výše uvedenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat, zašlete svůj životopis na email olga.papacova@hrqgroup.com, pro více info volejte na číslo 603 735 408. Děkujeme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha