Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester/programátor junior

referenční číslo: 13439 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máš vystudovanou VŠ, obor elektro? Chceš nastartovat svoji kariéru ve společnosti, která Ti dá příležitost vyjádřit svůj názor a bude tě podporovat v tom, co tě baví? Testování elektroniky a programování je tvoje hobby?

Nabídka Tě na první pohled zaujala? Tak mi zašli svůj životopis

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

TESTER/PROGRAMÁTOR JUNIOR (26-29.000,-)

Náplň práce

  • Navrhování testovacích systémů
  • Programování v jazyku C#, C++
  • Spoluúčast na zajímavých projektech
  • Komunikace napříč společností
  • Zvyšování kvality

Požadujeme:

  • VŠ elektrotechnického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost programovacích jazyků
  • Orientaci v elektronice a elektrotechnice

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha