Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektant přípravků s catia V5

referenční číslo: 9044 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Ovládáte konstruování přípravků v programu CATIA a máte znalost anglického jazyka?
Láká Vás kreativní tvorba a práce pro rozvíjející se společnost a chtěli by jste být součástí jejího úspěšného týmu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

PROJEKTANT PŘÍPRAVKŮ s CATIA V5

Náplň práce

  • Tvorba dokumentace
  • Správa a řízení konstrukční dokumentace
  • Konstrukční práce dle požadavků klienta
  • Práce na mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • VŠ případně SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Základní znalost AJ (zejména pro čtení technické dokumentace)
  • Znalost CATIA V5 podmínkou

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost vzdělávání formou jazykových kurzů
  • Pracovní doba 37,5 hod/týdně
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha