Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Manipulace s pneumatikami - 100 Kč/hod. - pouze ranní směny

referenční číslo: 6190 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Pro významnou dopravní a logistickou společnost sháníme vhodné uchazeče (fyzicky zdatné brigádníky) na nakládku a vykládku pneumatik do skladu v Pohořelicích. Brigáda probíhá vždy od pondělí do pátku v rámci ranních směn od 6:00 do 14:00, s tím, že si můžete zvolit, které dny máte o brigádu zájem. Pro svou fyzickou náročností je práce vhodnější spíše pro muže. Nástup možný ihned.
Pokud Vás tato nabídka brigády oslovila, budeme rádi za Vaši reakci, případně nás můžete kontaktovat telefonicky nebo mailem (nezapomeňte doplnit Vaše časové možnosti).

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- dobrou fyzickou zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 100 Kč/hod.
- vlastní volbu směn (od PO do PÁ)
- dobrou dopravní dostupnost z centra Brna
- možnost dlouhodobé spolupráce
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pozici ve stabilní společnosti

Místo pracoviště: Pohořelice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail