Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NEA engineering s.r.o.

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8879580791 | aktuálnost: 24. 9. 2016

  • Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.

Nabízíme:
- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj;
- Osobní přístup;
- Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii;
- Firemní akce;
- Dovolená navíc;
Náplň:
- Koordinace zavádění změn během sériové produkce společně s dodavateli;
- Koordinace při zavádění nových řídících jednotek (ECU) a LED aplikací společně s dodavateli;
- Úzká spolupráce s HW a SW vývojem;
- Úzká spolupráce s vedením projektů, oddělením kvality a nákupu;
- Analýza 0km a výpadků z pole;
- Spolupráce se zahraničními kolegy a dodavateli;
Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské popř. SŠ studium v oboru elektrotechnika, elektronika;
- Zkušenosti s výrobním procesem elektroniky;
- Dobrá znalost anglického jazyka;
- Základní zkušenosti se schématy a nástroji pro návrh desek plošných spojů, znalost kvalifikace elektronických komponentů;
- Dobré komunikační schopnosti - týmový hráč;
- Kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu;
Výhodou:
- Zkušenosti v automotive;
- Znalost německého jazyka.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: info@cz.nea.engineering.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha