Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nabízíme jednorázový přivýdělek pro FYZICKY ZDATNÉ muže od 18 let, - výpomoc při stěhování prodejny - Termín brigády - 10.7.2016 - Pracovní doba - 8:00 hod - Práce vhodná pouze pro fyzicky zdatné muže Pracovní náplň: -výpomoc při stěhování prodejny (stěhování těžkých stolů)

Výpomoc pro stěhování prodejny – České Budějovice

referenční číslo: 6047 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Nabízíme jednorázový přivýdělek pro FYZICKY ZDATNÉ muže od 18 let, - výpomoc při stěhování prodejny

- Termín brigády _ 10.7.2016
- Pracovní doba _ 8:00 hod
- Práce vhodná pouze pro fyzicky zdatné muže

Pracovní náplň:
-výpomoc při stěhování prodejny (stěhování těžkých stolů)

Požadujeme:

Požadujeme
- fyzická zdatnost – podmínkou
- spolehlivost
- pracovitost, dochvilnost
- ochotu odpracovat oba termíny

Nabízíme:

Nabízíme
- mzda 80 Kč/ hod.
- smlouva na DPČ
- možnost další spolupráce

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha