Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Specialista dodavatelské kvality (SQA) (P3908)

referenční číslo: DC65C962 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Spolupráce v rámci SQA na korporátní úrovni, uvolňování (schvalování) dodavatelů, provádět schvalování dodavatelů, vytvářet a udržovat seznam schválených dodavatelů, hodnocení dodavatelů, vylepšovat systém hodnocení dodavatelů, projednávat hodnocení dodavatelů s odpovědnými nákupčími s dodavateli, uvolňování produktu (dílu, materiálu), provádět vzorkování dílů a materiálů, reklamační řízení s dodavateli, v rámci potřeby a po dohodě a odsouhlasení nadřízeným vykonávat interní audity

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, 5 let praxe v automotive na obdobné pozici podmínkou, kde mají zažité systémy kvality dodavatelů, AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem podmínkou! Znalost systémů řízení kvality a hodnocení dodavatelů; statistické metody, logické a analytické myšlení, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Nabízíme:

Práce na HPP, samostatná a zodpovědná práce v prosperující výrobní společnosti - Automotive, plat podle zkušeností a znalostí, nástup možný dle dohody. Bohatý systém firemních benefitů.

Místo pracoviště: Brno venkov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Specializace: inženýr kvality, kvalitář

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail