Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NELUMBO Energy a.s.

Techničtí a odborní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790150763 | aktuálnost: 30. 11. 2016

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kamenikova@prace-kouc.cz
nebo volat na tel.č.: 605 027 866 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - NELUMBO Energy a.s., U vodárny č.p. 277, Otvice 431 11

Hledáme nového kolegu do společensky zodpovědné firmy.

Co můžete očekávat?

- výhody firmy založené na svobodných principech
- vysokou míru samostatnosti
- notebook, telefon
- pružnou pracovní dobu

Co budete dělat?
- instalalovat a servisovat tepelná čerpadla, solární a topné systémy v domech zákazníka
- vyhotovovat příslušnou dokumentaci
- konzultovat technická řešení s projektanty
- komunikovat se zákazníkem na vyšší úrovni
- navrhovat vlastní řešení

Co očekáváme my?
- vzdělání v oboru nebo odpovídající praxi
- vyhl. 50 par. 5,6 min.
- vlastnictví ŘP, aktivního řidiče
- schopnost si svoji práci plánovat
- samostatnost, zodpovědnost, týmovost

Těšíme se na Vás!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

NELUMBO Energy a.s., Irena Kameníková, kamenikova@prace-kouc.cz, +420 605 027 866