Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální koordinátor/ka

referenční číslo: DC255ECE | aktuálnost: 02.05.2017

SOS dětské vesničky, z.s.

SOS dětské vesničky, z.s. hledají nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce

Hlavní náplní této pracovní pozice je zodpovědnost za grantovou a projektovou oblast, podpora regionálního ředitele pro Zlínský a Olomoucký kraj v provozních záležitostech, administrativě, personalistice, dotacích, věcných darech a pronájmech. Mezi další pracovní povinnosti patří: • Zodpovědnost za koordinaci agendy zpracování a realizace grantů a dotací • Spolupráce s regionálním ředitelem při zajištění personální administrativy, nástupu nových zaměstnanců, externích spolupracovníků a dalších oblastí personální práce • Správa evidence nájemních smluv a následné sledování plnění povinností všech smluvních stran • Provozní a ekonomická oblast • Komunikace se sponzory a dárci • V případě potřeby zastupování regionálního ředitele - pracovní jednání, odborná setkání, prezentační akce, komunikace se zaměstnanci, vyřizování neodkladných záležitostí, interní dokumenty Požadavky: • Výborné organizační schopnosti a spolehlivost • Řidičský průkaz B – aktivní (řízení služebního vozidla) • Velmi dobrá znalost českého jazyka, anglického jazyka na komunikační úrovni • Velmi dobré komunikativní schopnosti • Uživatelská znalost MS Office • Pečlivost a zodpovědnost • Schopnost spolupracovat v týmu • Zájem o dlouhodobou spolupráci • Motivace pro práci v neziskové organizaci pomáhající dětem Výhodou: • Orientace v oblasti náhradní rodinné péče a sociálních služeb • Zkušenost s vyhledáváním a zpracováváním grantů a dotací • Zkušenosti z oblasti personalistiky Nabízíme: • Zajímavé pracovní uplatnění ve známé a stabilní neziskové organizaci • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání • Příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu • Dlouhodobou spolupráci • Možnost ubytování v SOS dětské vesničce Chvalčov za zvýhodněných podmínek • Odpovídající platové ohodnocení a rozsáhlý program zaměstnaneckých benefitů Datum nástupu: Ihned, či po dohodě Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Regionální koordinátor/ka pro SOS dětské vesničky, z.s., zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na e-mail: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz

Místo pracoviště: U Vesničky 696, Chvalčov

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Management, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní