Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

REMARK reality & marketing s.r.o.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203900708 | aktuálnost: 4. 8. 2016

  • Požadujeme: Min. SŠ vzdělání, aktivní znalost AJ, znalost dalších jazyků vítána, uživatelské znalosti práce na PC (Word, Outlook, Excel, některý rezervační hotelový program), velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování, schopnost řešit neočekávané situace.

Nabízíme: práci v atraktivním prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení od 15 000Kč, příspěvek na stravování, možnost dalšího profesního rozvoje (kurzy, školení), nástup ihned, pracoviště: Apartmány Kramer, Ostrožná 34, Opava.
KO: Vláčilová Alena, e-mail: info@apartmanykramer.cz, životopisy zasílejte pouze emailem na adresu info@apartmanykramer.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail