Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník v elektrotechnice a elektromechanik

referenční číslo: DC1BCE4E | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do výroby Rozváděčů VN v Brně, Vídeňská, hledáme vhodné kandidáty a
kandidátky na pozice:

* Dělník v elektromechanice
a

* Elektromechanik

Náplň práce

  • Montážní práce na mechanických nebo elektrických částech rozváděčů VN
  • Zapojování vodičů, montáž dílů nebo kompletace celého zařízení
  • Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů
  • Práce v jedno nebo dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Nejste rozhodnutí? PŘIJĎTE se K NÁM do VÝROBY PODÍVAT

Kdy: každý čtvrtek v 15:00.
Kde: Infocentrum, ABB, Vídeňská 117.
Provedeme Vás výrobou, ukážeme pracoviště a zodpovíme dotazy.
S sebou si vemte svůj životopis a z důvodu bezpečnosti uzavřenou obuv.

Požadujeme

  • Pro pozici dělník: vzdělání v jakémkoli oboru
  • Pro pozici elektromechanik: vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50
  • Časovou flexibilitu, ochotu pracovat v jedno nebo dvousměnném provozu
  • Spolehlivost, zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnu práci
  • Vztah k elektru výhodou ne podmínkou, stačí chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Přátelské pracovní prostředí a podmínky
  • Stabilní a pravidelný příjem, proplácené přesčasy
  • Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně (možnost obědů a večeří)
  • Nově také příspěvek na dopravu

V případě zájmu reagujte nebo zašlete svůj životopis na abb.prace@cz.abb.com.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno, Vídeňská 117

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity