Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Konstruktér - Vývojový pracovník

referenční číslo: 35933 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Pro našeho klienta, významnou, stabilní a úspěšnou strojírenskou výrobní společnost se sídlem v okrese Louny hledáme vhodné zájemce o pozici KONSTRUKTÉR / Vývojový pracovník.

Pracovní náplň:
Konstrukční a vývojová činnost s podporou CAD Inventor na vylepšovaných event. nových systémech, přípravcích a nástrojích pro obráběcí a montážní linky
Programování obráběcích strojů a CNC (obráběcí centrum MIKRON, systém Fanuc)
Výkresová dokumentace pro zabezpečení výroby nových nástrojů a jejich výkresové dokumentace
Příprava linek pro výrobu nových typů produktu
Dle potřeby podíl na provozní údržbě na výrobních linkách
Provádí další úkony odpovídající druhu práce
Činnosti jsou prováděny v souladu s integrovaným systémem kvality EMS a QMS

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření na konstrukce strojů
Přehledná znalost technologie montáže a obrábění
Znalost práce ve 3D (výkresy, CAD)
Přehled o fungování výrobních linek
Přehledná znalost pneumatiky
Přehledná znalost integrovaného systému kvality QMS a EMS
Znalost angličtiny, znalost terminologie v oboru výhodou
Vítána je praxe ve výrobním podniku, ale není podmínkou

Nabízíme
Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Moderní a bezpečné pracovní prostředí
Dobré mzdové ohodnocení
Profesní rozvoj a vzdělávání
Řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená 25 dnů, závodní stravování, stravenky, relaxačně-kulturní poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy anglického jazyka a další)

Nástup dohodou, možno ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera13@karierasro.cz a uvádějte značku 21050/KVP.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha